SPAAR JE CLUB GEZOND

Vanaf zondag 5 september kunnen jullie bij PLUS Stam geld sparen voor onze vereniging.


Als meest verantwoorde supermarkt vindt Plus Stam ze dat altijd moeten klaarstaan voor de gemeenschap in Ruurlo. Met deze spaaractie worden verschillende clubs en verenigingen een (financieel) steuntje in de rug gegeven.


Plus STAM verdeelt in totaal € 12.500 euro. Dit bedrag wordt op basis van alle geactiveerde sponsormunten naar rato verdeeld onder de deelnemende clubs uit Ruurlo. Hoe meer sponsorpunten wij als club dus ontvangen; des te meer euro’s dat oplevert voor de clubkas.


Zo spaar je mee:

  • Vanaf zondag 5 september t/m zaterdag 13 november 2021 ontvang je een sponsormunt bij elke 10 euro aan boodschappen en bij geselecteerde actieproducten.
  • Kras de unieke code van je voucher open en scan de QR code met je mobiele telefoon. (Lukt dit niet check dan bij je team genoten of een ander lid van onze club).
  • Selecteer Tornax uit alle deelnemende verenigingen.
  • Je kunt ook in de PLUS app sparen, dan ontvang je ook nog eens 1 punt gratis.
  • Des te meer punten wij allemaal sparen des te meer euro's dit oplevert voor onze club.